вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хороскоп

Јарецот е најверен, девицата ќе ви забоде нож во грб – Какви се останатите хороскопски знаци

Јарецот е најверен, девицата ќе ви забоде нож во грб – Какви се останатите хороскопски знаци

Прочитајте како изневеруваат хороскопските знаци.

Овенот е склон кон жени, ретко кога се задоволува со една партнерка. Сепак, кога ќе изневери, не може да ја крие тајната за тоа.

Бикот исто така ако не е задоволен од својот партнер веднаш ќе побара утеха кај друг.

Близнаците се превртливи и постојано бараат некаков проблем во врската. Слободумни се но знаат да задушат со љубомората и поради истата да изневерат.

Раковите исто така се емотивци но знаат да забијат нож во грбот ако не се чуствуваат сакано.

Лавот пак е приврзан за партнерката зошто смета дека таа што ја одбрал нема конкуренција како и тој самиот.

Девиците ги има во два вида. Или се бескрајно верни и предадени, или забиваат нож во грбот.

Во природата на Вагата е да кокетира, па затоа овој знак не може да е верен.

Шкорпијата ќе ужива надвор од врската со друг, но никогаш нема да дознаете. Иако е најљубоморен знак, сепак ќе си дозволи се за себе.

Стрелецот е кралот на изневерувањето и секогаш знае како да се извади од истото.

Јарецот е најверниот знак, моралот и верноста му се пред се.

Водилијата нема правила на игра, иако е љубоморна, секогаш ќе најде повеќе партнери.

Рибите иако делуваат емотивно, се најсколони кон изневерување.

Извор: skopjeinfo.mk

Коронавирус