петок, 3. декември 2021. Вести денес: 22
home Хороскоп

Хороскопски знак кој најлесно може да ве повреди

Хороскопски знак кој најлесно може да ве повреди

Можеби ќе се изненадите што велат ѕвездите за тоа кој има најголема шанса и неодоливост да ви го скрши срцето за миг.

За Рибите најголем срцекршач е Водолијата.

За Водолијата најголем срцекршач е Јарецот.

За Јарецот најголем срцекршач е Стрелецот.

За Стрелецот најголем срцекршач е Ракот.

За Скорпијата најголем срцекршач е Терезијата.

За Терезијата најголем срцекршач е Девицата.

За Девицата најголем срцекршач е Лавот.

За Ракот најголеми срцекршачи се Близнаците.

За Близнаците најголем срцекршач е Бикот.

За Бикот најголем срцекршач е Овенот.

За Овенот најголеми срцекршачи се Рибите.

Коронавирус