среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 199
home Хороскоп

Хороскопски знаци кои се склони кон неверство

Хороскопски знаци кои се склони кон неверство

Некои хороскопски знаци се верни на својот партнер. Но, овие три знаци се најголемите прељубници во зодијакот.

Близнаци

Близнаците се неверни затоа што истиот партнер им здосадува. Близнаците не сакаат рутина, а ако почувствуваат дека се приближуваат кон период со проблеми, ќе побараат утеха на друго место.

Лав

Колку и да им давате внимание, тоа не е доволно. Лавовите се опседнати со идејата дека светот се врти околу нив, па често вниманието ќе го побараат кај некој друг.

Шкорпија

Шкорпиите се склони кон блуд, па затоа не им претставува проблем да имаат секс само за една ноќ.

 

Локални избори 2021