недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хороскоп

Хороскопски знаци кои оваа есен ќе добијат понуда за брак

Хороскопски знаци кои оваа есен ќе добијат понуда за брак

Една од најприродните работи кои следуваат по врската е бракот. Само треба и за тоа да се избере најдоброто време.

Стрелец

Кон крајот на август ќе бидете во можност да ја остварите својата најголема желба во љубовта. Вашиот љубовен живот цвета и ќе добиете прекрасен прстен со предлог.

Бик

Вашиот свет ќе се промени во доста голема мера. Вие го заслужувате тоа. Го очекувавте ова доста долго време. Затоа, конечно ќе добиете предлог за брак. Возбудата и стресот што оди заедно со неа ќе ви открие оаза на мир. И ова е токму најдоброто време за да ја добиете посакуваната понуда.

Овен

Есента ќе ви ја даде дополнителна енергијата што првенствено ќе ја внесете во врската. Ќе се трудите се да биде во ред и ќе го облеете вашиот партнер со љубов. Таа ќе дејствува на него, па ќе добие нагон да го стори она што одамна го посакувате и двајцата. Дали планирате да одите на патување? Веројатно ќе ве праша таму.

Девица

Девиците дефинитивно ќе се изненадат на понудата за брак. Сепак секако ќе биде подготвена, со средени нокти, како што и личи на перфекционист. Партнерот најверојатно ќе клекне пред вас, на крајот на есента.

Парламентарни избори 2020