четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 133
home Хороскоп

Хороскопски знаци кои нема да ве разочараат во кревет

Хороскопски знаци кои нема да ве разочараат во кревет

епак, бидете внимателни: огнот знае и да изгори.

Овен

Ако сте воделе љубов со личност родена во знакот Овен, знаете дека никогаш нема да го заборавите тоа искуство. Ако сте во врска со овој знак, никогаш нема да ви недостигаат емоции. Овните прилично често се вљубуваат на прв поглед и веднаш почнуваат да горат од страст. Даваат сѐ од себе во љубовта и сакаат да заведуваат на разни начини.

Скорпија

Ова е еден од најстрасните хороскопски знаци. Скорпијата не е навикната на половични односи: кога се дава, се дава до крај, без воздржување. Или сака или мрази, трето нема. Во кревет, Скорпијата е потполно препуштена. Ако сакате да експериментирате во сексот, тоа и ќе го постигнете со Скорпијата.

Водолија

Водолијата настојува да го задоволи својот партнер и водењето љубов за неа и партнерот е незаборавен настан. Од друга страна, таа сака физичко задоволство, но само во комбинација со емотивното. Ако ве засака Водолија, бидете сигурни дека ве очекува незаборавен секс.

ЕУРО 2020

Македонија