среда, 18. мај 2022. Вести денес: 17
home Хороскоп

Хороскопот открива колку деца ќе имате

Хороскопот открива колку деца ќе имате

Дали сте родени за големо семејство, или пак ќе уживате со едно дете? Хороскопот има одговор.

Овните ќе имаат многу деца.

Биковите ќе имаат 2 деца, со голема разлика во години. Овие мајки се нежни и посветени на своите деца.

Близнаците ќе имаат 2 деца. Астрологијата предвидува дека оние коишто се родени во овој знак можно е да имаат близнаци. Тие се многу предадени на своите деца.

Раковите ќе имаат 2 деца, со голема разлика во годините.

Лавовите, судено им е да имаат 2 или 4 деца.

Девиците ќе имаат само 1 дете. Тие се добри родители, кои се полни со разбирање.

Вагите ќе родат 5 деца.

Шкорпиите се чувствителни и многу обзирни родители, полни со љубов и нежност. Тие ќе имаат многу деца.

Стрелците сакаат и ќе имаат 1 дете. Тие се полни со енергија и не ги држи место.

Јарците имаат 3 деца. Тие се строги родители, полни со љубов, но и многу критични кон своите деца.

Водолиите ќе бидат родители на 1 дете.

Рибите ќе имаат многу деца, кои ќе бидат многу размазени.

Коронавирус