среда, 8. јули 2020. Вести денес: 106
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хороскоп

Хороскоп: Со кои знаци имате најсилна еротска хемија

Хороскоп: Со кои знаци имате најсилна еротска хемија

Иако навидум, некои карактери се неспоиви, но често еротската енергија е многу силна. Тоа што е непознато и мистериозно, во многу ситуации ни носи привлечна моќ.

Што вели хороскопот? Меѓу кои хороскопски знаци има најсилна хемија?

На Овните највеќе им одговараат Девиците и Шкорпиите.

Биковите се најкомпатибилни со Стрелците и Вагите.

За Близнаците најдобра сексуална енергија носат Шкорпиите и Јарците, додека пак за Раковите тоа се Стрелците и Водолиите.

Лавовите имаат најмоќна сексуална поврзаност со Јарците и Рибите.

Девиците се често силно привлечени од Овните и Водолиите, додека пак за Вагите тоа се Рибите и Бикот.

Шкорпиите носат најсилна сексуална енергија кон Близнаците и Овните.

Стрелците највеќе си одговараат со Биковите и Ракот, додека пак Јарците со Лавовите и Близнаците.

За Водолиите најсилна сексуална енергија носат Раковите и Девиците.

Рибите најдобро се сложуваат сексуално со Лавовите и Вагите.

Парламентарни избори 2020