вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 145
home Хороскоп

“Фраерите“ родени во овие три хороскопски знаци ќе ве разочараат во кревет

“Фраерите“ родени во овие три хороскопски знаци ќе ве разочараат во кревет

Хороскопскиот знак одредува многу карактеристики, а сексуалните вештини и љубовта кон сексот се дефинитивно некои од нив.

Некои хороскопски знаци особено се сексуални, дарежливи и внимателни во кревет, а некои од нив само сакаат да го завршат сексот и во кревет се многу себични.

Девица

Мажите родени во знакот на Девица дефинитивно ќе ве разочараат во кревет. Девиците се често оние мажи кои многу зборуваат, а малку прават. Имаат развиена фантазија, но во кревет навистина се разочарувачки.

Рак

Ракот не сака секс. Тие често изгледаат совршено и на партнерот му придаваат важност, но кога ќе дојде до ‘акција’ – ентузијазмот целосно исчезнува. Сакаат пригушено светло, не сакаат експерименти, а и среде акцијата едноставно ќе заспијат.

Близнаци

Близнаците не се несигурни кога е во прашање сексот, но едноставно се себични. Мажите родени во овој знак не се претерано загрижени околу партнерките во кревет и прават сè за свое уживање, додека задоволството на понежниот пол не им претерано важно.

Коронавирус