недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Хороскоп

Една реченица совршено го опишува вашиот хороскопски знак

Една реченица совршено го опишува вашиот хороскопски знак

Проверете дали е точно. Само една реченица совршено го опишува вашиот хороскопски знак.

Овен – Врескам гласно, но никој не ме слуша.

Бик – Немам причина никому да му се извинувам.

Близнаци – Не сум сам/а, но се чувствувам осамено.

Рак – Само сакам да ме разберат.

Лав – Никој не ме познава вистински.

Девица – Зошто никој не  е совршен?

Вага – Глумам дека сум некој кој не сум.

Шкорпија – Премногу ми значат сите работи, но не сакам никој да знае за тоа.

Стрелец – Сакам да не жалам за пропуштените можности.

Јарец – Не дозволувам да ми се сруши светот.

Водолија – Сакам да ја откријам вистинската причина на моето постоење.

Риби – Сè е претешко.

Коронавирус