четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 0
home Хороскоп

Дознајте кои се вашиот среќен број, ден и боја според хороскопот

Дознајте кои се вашиот среќен број, ден и боја според хороскопот

Пронајдете го својот хороскопски знак и проверете кој број, ден и боја ви се среќни.

ОВЕН
Среќен број: 6,7
Среќна боја: светло црвена
Среќен ден: четврток

БИК
Број: 1,9
Боја: црвена
Ден: петок

БЛИЗНАЦИ
Број: 3,4
Боја: сребрена, сива
Ден: среда

РАК
Број: 3,8
Боја: сребрена, бела
Ден: петок

ЛАВ
Број: 5,9
Боја: златна, портокалова
Ден: недела

ДЕВИЦА
Број: 4,8
Боја: сива
Ден: среда

ВАГА
Број: 6,9
Бија: Пастелно сина
Ден: петок

ШКОРПИЈА
Број: 3,5
Боја: Темно црвена
Ден: вторник

СТРЕЛЕЦ
Број: 9
Боја: пурпурна
Ден: четврток

ЈАРЕЦ
Број: 3,9
Боја: темно зелена
Ден: сабота

ВОДОЛИЈА
Број: 4,8
Боја: сина и зелена
Ден: среда

РИБИ
Број: 5,8
Боја: боја на лаванда
Ден: петок

Коронавирус