недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 13
home Хороскоп

Девицата презадоволна од финансиите, Јарецот влегува во приватен бизнис

Девицата презадоволна од финансиите, Јарецот влегува во приватен бизнис

ОВЕН

Со многу оптимизам започнувате реализација на нов работен проект. Уверени сте дека ве чека сигурен финансиски успех. Ако сте слободни, почнувате нова врска од која многу очекувате. Стабилно здравје.

БИК

Работа одлично се развива поради тоа сте задоволни. Доколку соработувате со странци, присутна е меѓусебна доверба. Брачниот партнер е заинтересиран за проширување на семејството. Добро се чувствувате.

БЛИЗНАЦИ

Во случај да сте приватник, пред вас е познанство со личност која остава одличен впечаток и на која и нудите соработка. Емоциите ви проработиле и во целост се посветувате на саканата личност. Можна инфекција.

РАК

Одличен ден за добивање на нова соработка. Доколку работите, со лесно ги одработувате работните обврски. И покрај тоа што врската ја сметате за стабилно уживате во таен флерт поради кој партнерот не е свесен. Добро се чувствувате.

ЛАВ

Обврските ги сфаќате на максимално одговорен начин. Одлично сте организирани, ви значи се да одработите на време, квалитетно и за тоа успевате. Саканата личност е напната и се трудите да ја опуштите. Солидно здравје.

ДЕВИЦА

Презадоволни сте од приливот на финансии. Спонзорот ги уплаќа парите, токму како што ветил. Не сте воодушевени како врската се развива. Вашиот впечаток е дека партнерот не го интересира ништо друго освен врската, и тоа ве гуши. Лоша е циркулацијата.

ВАГА

Надредената личност иницира состанок, затоа што сака да разговара за работната ситуација. Брачниот однос е задоволувачки. Не приметувате дека другата страна има проблеми кои ги кријат од вас. Можна е инфекција.

ШКОРПИЈА

Презадоволни сте од ситуацијата на работа. Соработката со колегите е хармонична, а работата се одвива онака како што сакате. Бракот е стабилен, а партнерот во целост е посветен со вам. Главата, бубрезите и гениталиите се чувствителни.

СТРЕЛЕЦ

Фокусирани сте на соработка со странски соработници и одлично се одвива. Брачниот партнер сака проширување на фамилијата. Размислува отворено да ви каже што сака. Проблеми со уринарниот систем.

ЈАРЕЦ

Официјално влегувате во приватен бизнис. Самодовербата е на високо ниво, подготвени сте да вложите време и труд и очекувате резултат. Не ви се допаѓа односот на брачниот партнер, затоа што и пречи семејството. Добро се чувствувате.

ВОДОЛИЈА

Конечно, носите одлука да ја прекинете соработката од која веќе некое време не сте задоволни. Не сте расположени за дружење со луѓето, така што сте и натаму емотивно слободни. Проблеми со гениталиите.

РИБИ

Имате обврски, но се успевате да го одработите на време. Задоволни сте, се чувствувате корисно. Љубомората негативно влијае на вашиот однос. Партнерот смета дека сте љубоморни без потреба. Стабилно здравје.

Коронавирус