понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 75
home Хороскоп

Четири хороскопски знаци ќе добијат пари до 12 декември, еве кои се тие

Четири хороскопски знаци ќе добијат пари до 12 декември, еве кои се тие

Астролозите се согласни дека некои хороскопски знаци ќе имаат повеќе среќа на финансиски план од други.

Ѕвездите откриваат дека до 12 декември парите се наклонети кон Стрелецот, Шкорпијата, Вагата и Лавот.

СТРЕЛЕЦ – Почна вашиот омилен период од годината, а овој пат ѕвездите ви носат шанса да блеснете на сите полиња. Ве очекува понуда за подобро платена работа.

ВАГА – Марс почна да создава добри можности, па ќе успеете да добиете повеќе пари. Во соработка со Шкорпија може да заработите дополнително. Не е исклучена можноста да имате ново партнерство на работа.

ЛАВ – Конечно се подобрува вашата финансиска ситуација. Од еден Стрелец ќе слушнете одлични вести во врска со пари. Доколку се занимавате со угостителство заработката е загарантирана.

ШКОРПИЈА – Планетите во Стрелец ви носат пари од два извори. Не треба да се грижите за паруте, но внимавајте да не бидете ограбени.

Коронавирус