понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 161
home Хороскоп

Астролозите тврдат: Овој знак ќе има најмногу среќа во љубовта годинава

Астролозите тврдат: Овој знак ќе има најмногу среќа во љубовта годинава

Иако има луѓе кои хороскопските препораки не ги сфаќаат сериозно, астролозите велат дека ѕвездите оваа година не им се наклонети на сите хороскопски знаци.

Имајќи ја предвид љубовта, сепак, 2018-та ќе биде година на Рибите. Овој знак претрпе „големи удари“ од Сатурн претходниве години, тврдат астролозите.

Сега, Рибите конечно ќе може да се мрднат од мртва точка и тоа во повеќе сегменти, а особено на полето на љубовта.

Во 2018 година, тие ќе минат низ разни тајни, премрежја и промени, но на крајот сепак ќе се почувствуваат вистински сакани.

Коронавирус