понеделник, 19. септември 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Ковачевски дезертирал од војска 2001-ва година, прикажувајќи се за трајно неспособен

home Хороскоп

Ако сакате да имате долга врска, не си го губете времето со маж од овој хороскопски знак

Ако сакате да имате долга врска, не си го губете времето со маж од овој хороскопски знак

Мажите од овој хороскопски знак се многу сомнителни и недоверливи кога станува збор за емоциите на нивните партнерки.

Тие не веруваат дека се искрени и затоа често се против долги, сериозни и озаконети врски.

Мажот во овој хороскопски знак е многу „тежок“ кога е во прашање љубовна врска.

Станува збор за мажите во хороскопскиот знак на Девица.

 

Коронавирус