сабота, 15. август 2020. Вести денес: 63
home Хороскоп

Ако го имате покрај себе, имате среќа! Ова е најгрижливиот партнер во хороскопот

Ако го имате покрај себе, имате среќа! Ова е најгрижливиот партнер во хороскопот

Бикот е најгрижливиот знак во хороскопот, особено кога станува збор за љубовта и врските.

Бикот е најамбициозен и успешен во се што работи. Успехот му е всушност и афродизијак.

Покрај тоа тој обожава и да го разгалува партнерот со љубов најмногу од сите знаци.

Бикот е ИДЕАЛЕН партнер за сите знаци во хороскопот.

Коронавирус