сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 4
home Комерцијални објави

Заштедете и уживајте во уникатните придобивки во светот на патувањето  со travelWorld

Заштедете и уживајте во уникатните придобивки во светот на патувањето  со travelWorld

Како што веќе на сите ни е добро познато, myWorld (мајВорлд) располага со иновативна мобилна услуга која нуди бенефиции при купување. Платформата брои преку 15 милиони регистирани корисници во 54 држави и истата може да се користи кај 150.000 партнерски компании ширум светот. Предноситте кои ги нуди апликацијата се добивање на Cashback, Shopping Points, ваучери, шопинг зделки и попусти. Компанијата е една од најголемите посредници за купување на ваучери, кодови за попуст, и медијатор во онлајн пазарувањето.

Од 2019 година во екосистемот на myWorld е интегриран и travelWorld (травелВорлд).  travelWorld е онлајн платформа за патување која нуди широка понуда со повеќе од 1.5 милиони хотели, апартмани, хостели и друг тип на сместувачки капацитети кои што можете да ги пребарате на веб страницата – travelWorld.com, по посакувана дестинација. Но исто така преку страната можете да резервирате и авионски летови за секаде низ светот.

Освен тоа што платформата ги следи сите светски трендови, овозможува брза, лесна и сигурна онлајн резервација за сместување и летови. Уште еден интересен факт е што секоја резервација е бесплатна, односно нема пеналии за откажување на резервацијата. Бидејќи одморите наближуваат, сега е вистинското време да се пребарува!

Тимот на travelWorld ви нуди најниски цени, со специјални зделки до 20% попуст, а воедно до 31.05.2021 имате и единстевна можност да добиете ваучер од 10‎€ кој што можете да искористите при вашaта следна резервација за патување на travelWorld.

Многу интересно за оваа платформа е што, доколку се најавите со Вашиот myWorld профил, тогаш при секоја резервација на хотел или авионски превоз, добивате myWorld бенефиции.

Пронајдете го Вашето сместување „подобра од најдобрата цена“ било каде, во кое било време со нашата апликација која што можете да ја симнете преку App Store и Google Play и искористете ги бенефитите на програмата, патувајте безгрижно и безбедно на посакуваните дестинации, а доколку ги промените вашите плановите, travelWorld ви нуди уникатна можност бесплатно да ја откажете вашата резервација.

 

Коронавирус