вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 78
home Комерцијални објави

АЏИКО Home Center конечно и во Скопје- новогодишен асортиман по најниски цени!

АЏИКО Home Center конечно и во Скопје- новогодишен асортиман по најниски цени!

После Штип, Гевгелија и Куманово, АЏИКО на 8-ми декември во среда го отвара четвртиот по ред Хоме Центар во Македонија, а прв во Скопје кој ќе се наоѓа во склоп на Супер Тинекс во Годел.

Како директен увозник на најголем дел од асортиманот, АЏИКО нуди преку 20.000 производи од се она што ви е потребно за Вашиот дом. Предмети за домаќинство, мали електрични апарати од програмата на германскиот бренд Hausberg, украси, играчки и бебешка опрема, расветла, теписони, ламинат, плочки и санитарија, рачен алат, производи од текстил, како и најактуелно во моментот, ќе има најголем избор на новогодишен асортиман и тоа по најниски клуб цени.

За само 99 денари добивате клуб картичка и сте веќе дел од верните портошувачи на АЏИКО, користејќи попусти на целиот асортиман до 70% засекогаш.

Бидете дел од големото отварање на АЏИКО Home Center во среда од 14:00 и искористете ги сите попусти и промотивни цени, а воедно и вкусете ги оброците и пијалоците приготвени со Hausberg електричните апарати.

Најнови вести

Коронавирус