Твитови

Твитови

На 500€ плата се замарате cо 100 денари за една патарина: Твитерџиите ја повикаа Мира Дизел да се изјасни за поскапените патарини (ХИТ ТВИТОВИ)

Доколку сакате да возите по автопатот Штип-Миладиновци, ќе треба да подигнете кредит од банка..#СеГрижиме pic.twitter.com/YmMhICJ4fF — Поречанец...
Твитови

Твитерџиите не спиеја мирно: „Брејј полнење кутии, ќе мора нашиве пак како за Папата да чистат, се спасивме од градење сала“ (ХИТ ТВИТОВИ)

Брејјј полнење кутии #Евровизија — Дани (@_Dani_D_) May 18, 2019 А бе луѓе што направивме беее ејјјј! Ќе мораат нашиве пак да чистат ко за папата#евровизија...
Твитови

„Тамара со пола ***** веќе е влезена во првите 10, aко победиме темелите на салата уште вечерва ќе ги ставиме “ (ХИТ ТВИТОВИ)

@TamaraTodevska WE ARE PROUD OF YOU!!!! #Eurovision #евровизија pic.twitter.com/mNn0lJWEKV — Hybrid Craftsman (@HybridCraftsman) May 18, 2019 Норвешкава испадна подобра од Холандската песна...