Кошарка

Кошарка

Сите го коментираат неговиот моден избор: Леброн можеби е крал на кошарката, но вкус за облекување нема баш (ФОТО+ВИДЕО)

Се повеќе кошаркарски експерти се согласуваат дека титулата најдобар играч во историјата која долги години ја има Мајкл Џордан, сега...
Кошарка

Тој е најдобриот кошаркар во Европа, но погледите не беа вперени во него: Ова е преубавата мајка на Лука Дончиќ (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Лука Дончиќ неодамна наполни 19 години, а во својата кратка, но доста успешна кратка кариера освои се што можеше. Словенија ја одведе...