Познати

Познати

Откако ги слушна овие зборови од сопругот на телевизија, солзите не може да ги запре: Пријовиќ не ги крие повеќе емоциите

Омилената пејачка на сите Александра Пријовиќ беше гостинка во една емисија во Србија каде го откри вистинскиот однос помеѓу неа и...
Познати

Едита предизвикала сообраќајка и избегала- сакала да сокрие, но откако ја откри едно момче на социјалните мрежи имаше што да му порача!

Српската пејачка Едита Арадиновиќ неодамна предизвикала сообраќајна несреќа, но речиси никој немаше да дознае доколку момчето кое...
Познати

Нивес Целзиус сакаше да се пофали со новата жешка фризура, но никој не се воздржа да не и ги погледне џиновските гради (ФОТО)

Провокативната Нивес Целзиус овој пат сакаше да се пофали со новата фризура на социјалните мрежи, но малкумина можеа да го задржат погледот...
Познати

ФОТО: Наместо изолација, познатиот тенисер на журка со атрактивни хостеси- од нивното деколте ќе ви се заврти во умот

Се уште не се смируваат страстите по турнирот „Адриа Тур“ на кој неколку тенисери беа позитивни на Ковид-19. Ѓоковиќ. Чориќ, Троицки,...
Познати

Внуката на Лепа Брена изгледа како авион- ја нема во јавноста, но луѓето кога ќе ја сретнат веднаш и велат дека личи на пејачката (ФОТО)

Една од најпознатите фолк пејачки во регионот Лепа Брена од секогаш била мотивација за многу пејачки на нашиот екс југословенски простор,...
Познати

Од буцка до топ женска: Ана Николиќ се прошета низ град со гол стомак и се пофали со оцртаните мускули (фото)

Пејачката Ана Николиќ беше мета на бројни коментари заради својот изглед,односно вишокот килограми со кои долго се бореше, а сега објави...
Познати

Момците воздивнуваат, девојките и се восхитуваат: Ќерката на Здравко Чолиќ никогаш поубава и позгодна на новите фотографии (фото)

Уна Чолиќ, наследничката на еден од најпопуларните пејачи во регионот, Здравко Чолиќ, стана вистинска Инстаграм ѕвезда. Во овој момент,...