Занимливости

Занимливости

Дечко ѝ ја изневерил два пати, но девојката не му останала должна: Најсјајната одмазда што некогаш сте ја виделе! (ВИДЕО)

Повеќето од коментарите гласеле дека станува збор за генијална одмазда, додека некои ја прекориле девојката поради токсичното однесување. Оваа...
Занимливости

Од небото паѓаа мртви тела на сите страни- ова е нај апокалиптичната авионска несреќа во Југославија откако се судрија два авиона (ВИДЕО)

Во најголемата воздухопловна несреќа во Југославија, поточно во Хрватска во 1976 година загинаа 176 луѓе, а ниту еден не остана жив. Имено...
Занимливости

Додека карантинот на многумина им донесе грижи, нервози и главоболки на ова семејство им донесе четири нови бебиња (ФОТО)

Додека корона-пандемијата на многумина им носи грижи, нервози и главоболки, на Натали и Кану од Австралија им донесе четири нови членови...
Занимливости

Идеален родител на постои, но овие знаци укажуваат дека сепак треба да го смените односот кон децата

Постојат неколку знаци што укажуваат на тоа дека не сте добри во улогата на родител. Понекогаш навистина сме лош пример, а тоа не го ни...
Занимливости

ЧУДО: Овој човек преживеал четири дена заглавен под дрво, јадел инсекти и си ја пиел потта

Американец од Минесота го шокирал своето семејство кога откриле дека преживеал повеќе од 100 часа откако бил заглавен под паднато дрво. 59-годишниот...