Занимливости

Занимливости

Се појави снимка од девојчето кое беше убиено од очувот: Пеела дека тој е херој, а брутално настрада од неговата рака (ВИДЕО)

Девојчето кое беше убиено од очувот пред два месеци е снимена како токму него го нарекува „херој“. Вознемиурвачка снимка се појави...
Занимливости

Еј, тој ми е сопруг, не татко: Кортни со 25 години веќе стана баба, една од нејзините внуки е 6 години помала од неа (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Студентката, 25 годишната Кортни неодамна се омажија за 59 годишниот Ван Торнтон и со стана „баба“ на своите три внучиња- Садие (14), Џуд...
Занимливости

Крадец го ограбил нејзиното дете: Оваа мајка одлучи да му се одмазди на најболниот можен начин (ВИДЕО)

Мајките за своите деца би направиле се, посебно кога некој би ги повредил или направил нешто друго. За тоа е доказ оваа снимка која покажува...
Занимливости

Останале во шок: Им снемало струја, а кога ја отвориле трафостаницата не можеле да веруваат што гледаат (ВИДЕО)

Мештани на едно село во Бразил останале без струја, а кога ја отвориле трафостаницата за да го решат проблемот, внатре затекнале огромна...
Занимливости

За секаква осуда: Го стави кучето во машина за перење за популарност на социјалните мрежи, а навлече само гнев (ВИДЕО)

Аргентинката Тамара Ротман предизвика бес на социјалните мрежи затоа што поради популарност на Инстаграм и во надеж дека ќе добие повеќе...
Занимливости

Поради нејзината убавина родителите не ја пуштаат сама да излегува: Таа е природна барбика, а никогаш не била под нож (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Русинката Анџелика Кенова, скоро никогаш ја нема напуштено својата куќа сама. Секогаш кога и да излезе, со неа има и неколку телохранители,...
Занимливости

Преубава затвореничка ги излуди жените: Од една причина бараат веднаш да излезе, а поради тоа би можела да заработи богатство (ФОТО)

Маршала Перкинс, 19 годишна девојка од Тексас е уапсена откако кај неа биле пронајдени два грама марихуана. Во полиција ја фотографирале,...
Занимливости

Вакво нешто сигурно не сте виделе: Ова двегодишно дете е навлечено на цигари- пуши по две кутии дневно (ВИДЕО)

Двегодишното момче Рапи Ананда Памунгас од Сукамбуи во Индонезија пуши по две кутии цигари дневно, пишува Дејли Мејл. Имено, таа лоша...
Занимливости

Младоженците се радуваа поради својот најрадосен ден во животот, а потоа во црква ги дочека непријатно изненадување (ВИДЕО)

Покрај тоа што во црквата имало поплава, еден пар од Филипините ништо не успеа да го спречи тој ден да се венча. Филипини се борат со страшни...
Занимливости

Пред некој ден го претепав сопругот: Оваа жена ги советува другите како да се борат против семејното насилство

Овие денови на интернет кружи исповедта на жена која била жртва на насилство од страна на својот маж. Таа раскажува на кој начин успеала...