петок, 5 август 2022

Храна и пијалаци

ГИ ТОПИ МАСНИТЕ НАСЛАГИ, ЦЕЛУЛИТ И ГО ЧИСТИ ТЕЛОТО ОД ТОКСИНИ Заменете еден оброк со ова смути и ќе го препородите вашето тело

Се препорачува да се консумира три пати неделно Ретко кој може да одолее на газираните сокови, слатки и грицки. Иако...