вторник, 28 јуни 2022

Познати

МЕ СИЛУВАА КОГА БЕВ ТИНЕЈЏЕРКА! Ќерката на Алек Болдвин изнесе детали од нејзиното шокантно минато: „Тоа ми го промени текот на ЖИВОТОТ!“

Ќерката на познатиот актер Алек Болдвин преку видео кое го објави на социјалните мрежи призна дека била силувана...
Вести

Лефков до Шкријељ: Да поддржувате фрлање со филџан и лажно да сведочите дека имало настани од таков тип тогаш вие сте дел од проблемот

Најпрвин секои кои не гледа проблем во однесувањето на Арбр Адеми во ваквиот начин на работењето на Собранието...