петок, 13 мај 2022

Занимливости

МАЛКУ ВИ СЕ ШИРОКИ ИЛИ ТЕСНИ? 6 одлични трикови кои можат да ви помогнат да ги проширите или стесните фармерките без да одите на шнајдер!

Ако не сте подготвени да се откажете од омилените фармерки Ако фармерките се преголеми Исперете ги во топла вода...
Вести

Силјановска Давкова: Држава која вели дека има кризна состојба во период од 6 месеци претставува политичко самопризнание за длабока криза

Во вечерашното гостување во емисијата „Трилинг“ на Телевизија 24, гостуваше пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ...