петок, 28 јануари 2022

Вести

ЧИБИШЕВ: Бришеме од изолација ковид пациенти, децата ги враќаме во училиштата, отвораме дополнителни ковид центри, а тврдиме дека ситуацијата е под контрола!?

Во серија неколку погрешни и неразбирливи одлуки на надлежните институции во последните два дена. Се намалуваат...
Познати

ДРАСТИЧНА ПРОМЕНА НА БЕКВАЛАЦ! Мрежите горат, никој не верува: Русата коса ја заменила со темна, погледнете како сега изгледа пејачката (ФОТО)

Иако русата коса е нејзин заштитен знак и често правеше мали промени кога се фризурите во прашање, сега Наташа...