петок, 21 јануари 2022

Познати

Исплива уште едно врело видео од Теа Таировиќ – ова таа никако не сакаше да го имаат сите во мобилните телефони, ќе гледате без да трепнете

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ редовно е во центарот на вниманието поради провокативните изданија во кои...
Познати

Македонската учесничка во „Ѕвездите на гранд“ сподели фотографија од прегазената девојка вчера на пешачкиот премин кај Сити Мол

Младата пејачка Валери Димовска која неодамна блесна во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, на својот Фејсбук профил...
Вести

СНЕГОТ НЕ ПРЕСТАНУВА НИТУ ВЕЧЕРВА – на овие места трупа без престан, УХМР издаде и актуелно предупредување за овој викенд! (ФОТО)

Прогнозата на УХМР за денес се оствари, снежна покривка има на секаде низ земјата, а вечерва снег без престан врне...