сабота, 15 јануари 2022

Останати спортови

Австралиското здружение на адвокати го поддржа Ѓоковиќ: „Тоа право министерот го доби за терористи, а не за тенисери“

Здружението на адвокати на Австралија застана на страната на најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ, кој...
Вести

Мизрахи: Владата на Ковачевски е влада без идеја со препишана програма од владата на Заев поддржана од мнозинство прибавено со пазар и притисоци

Минатиот владин состав предводен од Заев остави пустош, ја разори државата по сите основи, политички, економски,...