недела, 28 ноември 2021

Познати

Северина објави нова фотографија во провокативен фустан на дестинација од бајките, а оваа сцена ги полуде нејзините фанови (ФОТО)

Северина на Инстаграм сподели уште една фотографија од Малдивите и доби комплименти од следбениците. На повеќе...
Вести

Пивоваров, владиниот координатор за гранично управување: Виновни за несреќата се и загинатите патници кои не провериле дали компанијата има лиценца

Вината може да се гледа и кај граѓаните кои требало да ја проверат лиценцата на автобусот, вели Владимир Пивоваров,...