сабота, 30 октомври 2021

Вести

Во Македонија се случува вистински предизборен масакр: Меѓународната заедница и домашните институции не смеат да останат имуни на ова што се случува во земјата

Македонската јавност вечерва е шокирана од она што вечерва се случува со предизборниот поткуп ширум Македонија,...
Вести

Даштевски: Очекувам мирен изборен ден и демократско гласање утре, без технички проблеми со апаратите за отпечатоци од прсти и побрзо пребројување

Мирен изборен ден и демократско гласање утре, без технички проблеми со апаратите за отпечатоци од прсти и побрзо...
Познати

Момчето на Цеца излезе во ноќен живот со друштвото – кога ја слушна оваа песна веднаш се потсети на пејачката упатувајќи и емотивно видео

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ не ја крие љубовта кон Богдан Срејовиќ уште од првиот ден кога беа фатени...