среда, 27 октомври 2021

Познати

БУКВАЛНО СЕ ПРЕПОЛОВИ: Сека Алексиќ го промени имиџот, а во вакво издание досега не сте ја виделе – шок трансформација (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ неодамна направи промена и ја скрати косата, призна дека ослабела десет килограми и од...
Познати

Кога ќе видите како реагира познатиот пејач кога му се приближи обожавателка, повеќе нема да ги слушате неговите хитови – ова е грозно!

Обожавателка на концертот на групата „Maroon 5“ се обиде да се качи на сцената и да го прегрне пејачот Адам Левин,...
Вести

Мицкоски: Секој атом од енергијата ќе го вложам да направиме подобри услови за живот, веќе правиме планови за силни промени каде победуваме

Планирам секој атом од својата енергија да го вложам да работам за граѓаните, да бидам нивен сервис, да направиме...