четврток, 21 октомври 2021

Познати

ПО АФЕРАТА СО ПОЛИТИЧАР, СЕГА СО ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ ГИ ЗАСЕНИ СИТЕ: Тања Савиќ прв пат во јавноста, сите очи вперени во неа (ФОТО)

Тања Савиќ неодма се најде на мета на озборување во медиумите кога водителката Јована Јеремиќ раскажа дека поседува...
Вести

Мицкоски од Ново Село: Нашиот народ заслужува шанса и среќа, а надежта покажана во првиот круг е токму патот кон промените и успехот кој неминовно ќе се случи

Нашиот народ заслужува шанса и среќа. А, надежта покажана во првиот круг е токму патот кон промените и таа искра...