среда, 13 октомври 2021

Останати спортови

Сакале да ја прослават победата на нивниот тим во тоалетот, па се впуштиле во љубовен занес – морала да реагира и полицијата (ВИДЕО)

Двајца навивачи на НФЛ тимот Филаделфија Иглс се приведени поради секс на јавно место, а се тоа се случуваше во...
Познати

И тоа дочека да го види светот од кралицата Елизабета – за прв пат се појави во јавноста со овој детаљ на себе, годините си го прават своето

Ова издание на кралицата Елизабета дефитивно не го очекуваше никој, таа ги изненади сите со своето појавување...
Скопје

Муцунски до Филиповски: Наместо општинската зграда која ќе чини два пати повеќе, Реонски центар ќе има парк од 5000 метри квадратни

Таму каде што сакате да изградите општинска зграда, којашто ќе чини два пати повеќе од реалната вредност, нема...