сабота, 25 септември 2021

Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Петре Шилегов има богатство за кое нема покритие, утре во 11.30 часот ќе обелодениме докази за аферата “Профитер”

ВМРО-ДПМНЕ на својот официјален Фејсбук профил соопшти дека утре ќе обелоденат нова афера поврзана со актуелниот...
Познати

ЕВЕ ШТО ПРАВИ ЦЕЦА КОГА ЌЕ СЕ ИСКЛУЧАТ КАМЕРИТЕ Пејачката фатена за време на паузата во „Ѕвездите на Гранд“, сите го коментираат нејзиниот потег!

Не можеше да ги одбие Доаѓањето на Светлана Цеца Ражнатовиќ беше дочекано со воодушевување, и сите се убедени...