петок, 17 септември 2021

Познати

Барала од ЛГБТ заедницата нешто недозволиво – Откриена причината поради која Карлеуша е исфрлена од Парадата на гордоста

Карлеуша порано беше кума на гордоста, оваа година беше избрана Наташа Беквалац, а сега е откриено што се случувало...