недела, 15 август 2021

Познати

Ова е најголемиот луксуз на Парис Хилтон: Искеширала 65.000 долари, „вришти“ од Сваровски, а не се вклопува со ниедна модна комбинација!

Богатата наследничка Парис Хилтон во една прилика го прошета нејзиниот „најголем луксуз“, а тоа е розовата торба...
Познати

Душко Тошиќ е вистински фраер, но во друштво на овие две девојки целосно беше засенет – на фудбалерот му завидуваат сите (ФОТО)

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ објави фотографија со ќерките Атина и Ника, а семејната фотографија речиси им ги...
Вести

Мицкоски: Централниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ денеска ги потврди одлуките за кандидати за градоначалници, утре ќе бидат објавени досега утврдените

Денес заседаваше Централниот комитет и ги потврди одлуките за кандидати за градоначалници на ВМРО-ДПМНЕ на престојните...