сабота, 14 август 2021

Познати

НАТАША БЕКВАЛАЦ ЗАСТАНА ВО РЕДОТ ЗА ФАЌАЊЕ НА БИДЕРМАЕРОТ, А ПОТОА СЛЕДУВАШЕ СРАМОТ НА ДЕЦЕНИЈАТА: „Наташа, тргни се“ се слушна од звучникот (ВИДЕО)

Пејачката Наташа Беквалац минатата ноќ ја помина на венчавката на еден естраден менаџер, а кога дојде време за...
Храна и пијалаци

ПОТПОЛНО ИСФРЛАЊЕ НА ШЕЌЕРИТЕ И МАСТИТЕ ОД ИСХРАНАТА Е ГОЛЕМА ГРЕШКА: Ако сакате да ослабете само применете ја оваа навика!

Проф. Д -р Верослава Станковиќ, како гостин во утринската програма на ТВ Пинк, зборуваше за најчестите грешки што...