среда, 28 јули 2021

Познати

Милица Тодоровиќ без трошка шминка! Покажа како навистина изгледа без шминка, многумина беа изненадени – коментарите само пристигнуваат (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е постојано активна на социјалните мрежи, а покрај сликите во кои е во уредно издание,...
Познати

Ким Кардашијан пред сите операции: Тврди дека лицето никогаш не го корегирала, но овие фотографии го покажуваат спротивното (ФОТО)

Најпознатата ријалити sвезда на светот, Ким Кардашијан, никогаш не зборувала за естетските корекции што ги правела...
Скопје

Велковски: Ова не е Бангладеш, ова е улица Македонско- Косовска Бригада во Чаир, Шилегов уште еднаш се покажа како неуспешен градоначалник (ВИДЕО)

Ова не е Бангладеш, ова е улица Македонско – Косовска Бригада во Општина Чаир само неколку месеци како официјлно...