петок, 23 јули 2021

Познати

АНА КОРАЌ ЕДВАЈ СО РАЦЕТЕ ГИ ПРЕКРИ СИЛИКОНСКИТЕ ЏИНОВСКИ ГРАДИ: Старлетата се разголе и направи хаос на социјалните мрежи (ФОТО)

Познатата старлета, Ана Кораќ со ноновата провокативна фотографија направи вистински хаос на социјалните мрежи. Имено,...
Скопје

ОК на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорче Петров продолжува со теренската активност „Твојата идеја – за заедничка програма“ во рамките за претстојните локални избори

ОК на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорче Петров продолжува со теренската активност „Твојата идеја – за заедничка програма“...
Вести

Мисајловски им посака среќа на македонските олимпијци: Гордо се вее МАКЕДОНСКОТО знаме на олимпискиот стадион во Токио (ВИДЕО)

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски им посака среќа на македонските олимпијци. -Гордо се вее МАКЕДОНСКОТО...