сабота, 17 јули 2021

Познати

Најзгодната хрватска старлета наместо за да ги „успие“ фановите за добра ноќ таа ги „расони“ – без градник на себе провоцира во оваа поза

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзијус во свој стил сподели уште една фотографија со фановите, но овој пат...
Познати

Се прослави во „Задруга“, па направи целосна пластична трансформација – скопјанката Нора сега има тројно поголеми гради од нејзината глава

Елеонора Миљковиќ е скопјанката која голема популарност стекна со учеството во регионалното реално шоу „Задруга“. Нора...
Вести

Мицкоски: За мене Битола претставува посебен предизвик и очекувам после локалните избори Битола да го добие препознатливиот сјај којшто го заслужува

Најпрвин да го честитаме роденденот на формирањето на Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ овде во Битола, да посакаме...