сабота, 3 јули 2021

Познати

Елена Китиќ – никогаш пожешка: Белото ултра мини- бикини кое едвај нешто покрива на оваа убавица, предизвикува вртоглавица (ФОТО)

Згодната ќерка на познатата српска музичка фолк двојка: Марта Савиќ и Миле Китиќ, сексапилната Елена Китиќ, прерасна...
Вести

Јаневска: Реформите на Царовска се дискриминирачки и штетни, ВМРО-ДПМНЕ кога ќе се врати на власт образованието ќе го врати на вистинската патека

На денешната трибина на отворено организирана од ВМРО-ДПМНЕ се говореше на тема на образование. Еден од говорниците...