вторник, 29 јуни 2021

Познати

ЖЕШКА НАСТАВНИЧКА КОЈА ЧЕСТО СЕ РАЗ*ОЛУВА: Учениците со сигурност и нетрпение го очекуваат часот кај фаталната плавуша (ФОТО)

Лиз Шверц од Белгија е уште една убавица во низа која изкочи во прв план во текот на ова ЕП. Со провокативни фотографии...
Вести

Славески: Приучените експерти од СДСМ во ек на економска криза воведуваат кризен данок кој сакаат да го протуркаат преку грбот на граѓаните како еколошка такса

Трајко Славески член на ИК на ВМРО ДПМНЕ денеска на трибина на отворено на тема економија кажа дека ВМРО-ДПМНЕ...
Вести

Лазаров: Гледаме еден гол популизам, една типична манипулација на креаторите на економските политики на неспособната влада на СДСМ

На денешната трибина на ВМРО-ДПМНЕ на тема економија универзитетскиот професор Дарко Лазаров истакна дека економските...