недела, 27 јуни 2021

Вести

Продолжуваат средбите на пратениците на ВМРО-ДПМНЕ со граѓаните: Ќе понудиме решение за секој проблем на граѓаните, додека СДСМ ги потценува, ние ги почитуваме

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ Дајанчо Ефтимов, Бране Петрушевски и Даниела Христова денес остварија средба со граѓаните,...
Познати

Вики после финалето на „Ѕведите на Гранд“ ги спакува куферите и замина од Срија: Пристигна на море во вилата на својата колешка (ФОТО)

Вики Миљковиќ синоќа имаше возбудлива вечер во студиото на „Гранд“, каде што се одржа големото финале од 14. сезона...