сабота, 26 јуни 2021

Вести

Пратениците Пешевска, Поцкова и Трајанов на средба со граѓаните: Се што ќе ветиме ќе го исполниме, мораме да ставиме крај на политиките на поделба на власта

Денес пратениците Жаклина Пешевска, Јадранка Поцкова и Здравко Трајанов остварија средба со граѓаните. На средбите...
Познати

Фановите не им веруваат на сопствените очи како изгледа по царскиот рез – Луна Џогани излезе на прошетка со штотуку родената ќерка

Младата пејачка Луна Џогани и Марко Миљковиќ веќе неколку дена уживаат во улогата на родители. Имено пејачката...