вторник, 22 јуни 2021

Вести

Јакимовски: Заев е спремен да даде се на Бугарија за датум затоа што нема што друго да понуди пред граѓаните, катастрофа на локално и централно ниво

Заев нема друга карта, нема друга приказна пред македонскиот народ. Неговата приказна е датум за преговори бидејќи...
Вести

Николов: И по половина година откако во светот стартуваше вакцинација против корона, Филипче уште се вози на донации од вакцини

Додека сите земји веќе говорат дали нивното население има имунитет и колкав дел од истото има имунитет, во Македонија...
Скопје

Колариќ: Со оставен готов проект сега требаше да сечете црвена лента за завршување, а не сликање пред камери за отпочнување со последна фаза на „Борис Трајковски“

Како бре не ви е СРАМ!!! Со готов проект оставен од претходниот градоначалник, сега требаше да сечете црвена лента...
Познати

Ја покажа фигурата за ова лето: Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ во бикини ќе ви падне вилицата, особено овој дел од телото (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ веќе неколку денови летува во Египет од каде секојдневно споделува фотографии со...