недела, 20 јуни 2021

Познати

ПОПУЛАРНАТА ТУРСКА ДВОЈКА ПО ТРЕТ ПАТ ЌЕ СТАНАТ РОДИТЕЛИ: За откривање на полот на бебето направија забава, а на Шехерезад и се исполни желбата (ФОТО)

Актерката Бергузар Корел, попозната како Шехерезад и нејзиниот колега и сопруг Халит Ергенч, кој го паметиме како...