вторник, 18 мај 2021

Вести

Поранешната потпретседателка на СДСМ и професор Ана Павловска Данева со остра критика до Царовска: Со Велико Трново во науката- напред!

Поранешната потпретседателка на СДСМ и професор Ана Павловска Данева со остра критика до министерката за образование...
Вести

Мицкоски: Се сомневам дека ќе добиеме датум за преговори, за жал Пандорината кутија ја отвори Заев и трајно се нарушени преговарачките позиции на државата

Ние немаме апсолутно никаква информација од страна на надлежните за тоа што во моментот се случува, дали течат...