сабота, 15 мај 2021

Хороскоп

Втората половина на мај носи голема љубов за овие три знаци – особено овој знак за прв пат ќе започне нова авантура по големата пауза!

Пролетта и убавото време носат нови почетоци. Додека природата полека се буди околу нас, овие три хороскопски...
Познати

Ослабе скоро 100 килограми само на еден начин – по овој метод полудеа сите, Дарко Лазиќ сега вели дека може да јаде се што ќе посака (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ неодамна откри како успеал да ослаби дури 95 килограми. Имено неговата најголема тежина била...
Познати

Победи на Евровизија во 2013 година, па сними порно видео: Времето за неа како да е застанато, кога ќе ја видите ќе се изненадите (ФОТО)

Победничката на Евровизија од 2013 година Емили Де Форест овие денови се најде повторно во медиумскиот етер ширум...