петок, 7 мај 2021

Вести

Николоски: Филипче и Заев се обидоа да набават вакцини по дупло поголема цена од фирма која тргува со банани, кинеските власти го блокираа тоа, не чинеше илјадници животи

Александар Николоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во „Само интервју“ во Канал 5 телевизија, во врска...