сабота, 24 април 2021

Вести

Пандов: СДСМ навистина стана несериозна партија, утрешниот протест е семакедонски, нивните манипулации веќе не поминуваат кај граѓаните

Претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Пандов вечерва во гостување во дневникот на...